Beam Me Up 200 ml
Sale price21,00 € (105,00 €/l)
Curl Leave-In Cream & Definition | For Dry & Damp Hair
Bi-Phase Leave-In Conditioner 200 ml
Sale price23,00 € (115,00 €/l)
Conditioner & Sealer | For colored & damaged hair
Bleached & Brittle Hair Care Set
Sale price73,00 €
Regular price98,00 € (73,00 €/item)
Perfectly coordinated hair routine | Repair & Shine
Dry Foam Shampoo 200 ml
Sale price17,00 € (85,00 €/l)
Dry shampoo as a foam | Anti-grease & volumizing
No Yellow Shampoo 1000 ml
Sale price51,00 € (51,00 €/l)
Silver shampoo & anti-yellowing treatment | For highlighted & bleached hair
No Yellow Shampoo 300 ml
Sale price17,00 € (56,67 €/l)
Silver shampoo & anti-yellowing treatment | For highlighted & bleached hair
Organic Blow Out Cream 150 ml
Sale price29,00 € (193,33 €/l)
Blow-dry cream & anti-frizz | All-in-one care & styling
Organic Detangler 100 ml
Sale price10,00 € (100,00 €/l)
Conditioner & Detangler | For colored, dry & curly hair
Organic Detangler 1000ml
Sale price72,00 € (72,00 €/l)
Conditioner & Detangler | For colored, dry & curly hair
Organic Detangler 300 ml
Sale price27,00 € (90,00 €/l)
Conditioner & Detangler | For colored, dry & curly hair
Organic Leave-In Conditioner 125 ml
Sale price21,00 € (168,00 €/l)
Conditioner & Sealer | Finishing step after every hair wash
Organic Magic Treatment 1000 ml
Sale price145,00 € (145,00 €/l)
Hair mask & deep conditioning treatment | For extremely damaged hair
Organic Matte Mud 100 ml
Sale price24,00 € (240,00 €/l)
Hair paste & matte effect | For soft waves & flexible styling
Organic Matte Powder 10g
Sale price23,00 € (2.300,00 €/kg)
Volumizing powder & matte effect | Leaves no residue
Organic Moisture Shampoo 100 ml
Sale price10,00 € (100,00 €/l)
Shampoo & Moisture | For colored, dry & naturally curly hair
Organic Moisture Shampoo 1000 ml
Sale price72,00 € (72,00 €/l)
Shampoo & Moisture | For colored, dry & naturally curly hair
Organic Moisture Treatment 1000 ml
Sale price119,00 € (119,00 €/l)
Hair mask & moisture | For colored, dry & naturally curly hair
Organic Moisture Treatment 125 ml
Sale price21,00 € (168,00 €/l)
Hair mask & moisture | For colored, dry & naturally curly hair
Organic Protein Shampoo 1000 ml
Sale price72,00 € (72,00 €/l)
Shampoo & Protein | For bleached, brittle & damaged hair
Organic Protein Shampoo 300 ml
Sale price27,00 € (90,00 €/l)
Shampoo & Protein | For bleached, brittle & damaged hair
Organic Reconstructor 1000 ml
Sale price119,00 € (119,00 €/l)
Hair mask & protein | For bleached, brittle & damaged hair
Organic Reconstructor 125 ml
Sale price21,00 € (168,00 €/l)
Hair mask & protein | For bleached, brittle & damaged hair
Surfer Dreams 150 ml
Sale price19,00 € (126,67 €/l)
Saltwater Spray & UV Protection | For natural beach waves
Volumizing Mousse 200 ml
Sale price25,00 € (125,00 €/l)
Styling mousse & +40% hair density | Medium hold
Weavy Fairytales 100 ml
Sale price21,00 € (210,00 €/l)
Modeling paste & flexible styling | Strong hold
































































